Compass Škrabka Na Led BLADE

Compass Škrabka na led BLADE

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Autodoplňky
Dodavatel:4HOME
Cena:89.00 Kč
Compass Škrabka na led BLADE 2,5 (50%) 19 hodnocení

Pokud nemáte vlastní garáž nebo jen často parkujete venku, každé zimní ráno řešíte tu stejnou situaci. Zamrzlá okénka u auta. Tato škrabka má kovový břit, díky němuž vám půjde snadno oškrábat zledovatělé okénko. Gumovým břitem zase lehce odstraníte stékající vodu. Konstrukce je kovová s egonomickou rukojetí. Šířka kovového břitu: 10 cm Šířka gumového břitu: 12 cm


 • Držák nápojů 2ks
  Držák nápojů 2ks

  Sada praktických držáků pro nápoje v plechovkách 0,33 a 0,5 l. Tyto držáky jsou tvarovány z pružného materiálu, jejich závěsná..

  59.00 Kč
 • Compass Sněhové řetězy WINTER ÖNORM X80 nylon bag
  Compass Sněhové řetězy WINTER ÖNORM X80 nylon bag

  Sněhové řetězy patří mezi základní výbavu auta. Řetězová síť je uspořádána do tvaru „X“ pro vysokou ovladatelnost vozu a tím..

  559.00 Kč
 • Držák telefonu GPS na přísavku SIDE
  Držák telefonu GPS na přísavku SIDE

  Tento držák je určený na uchycení telefonu či navigace od 5,5 až 8,5 cm. Má klips se silnou pružinou, díky které telefon nebo GPS pevně..

  179.00 Kč
 • Compass Sněhové řetězy WINTER ÖNORM X90 nylon bag
  Compass Sněhové řetězy WINTER ÖNORM X90 nylon bag

  Sněhové řetězy patří mezi základní výbavu auta. Řetězová síť je uspořádána do tvaru „X“ pro vysokou ovladatelnost vozu a tím..

  569.00 Kč
 • Compass Škrabka na led WHALE DUO
  Compass Škrabka na led WHALE DUO

  Pokud nemáte vlastní garáž nebo jen často parkujete venku, každé zimní ráno řešíte tu stejnou situaci. Zamrzlá okénka u auta. Tato..

  99.00 KčVybavení pro: Autokoberce na míru V sekci auto-moto | autodoplňky je možné objevit compass Škrabka na led blade!
© 2021 Kontakt