Topvet Konopný Gel, 250 Ml

Topvet Konopný gel, 250 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kosmetika
Dodavatel:Topvet
Cena:99.00 Kč
Topvet Konopný gel, 250 ml 3,25 (65%) 23 hodnocení

Konopný olej udržuje pleť vláčnou, hladkou, lesklou a pevnou. Za ojedinělou účinností konopí na pleť stojí nenasycená kyselina gamalinolenová, která chrání pokožku před vysoušením, brání tvorbě vrásek a regeneruje kůži po vystavení slunečnímu záření. Za zmínku jistě stojí příznivé účinky při péči o kůži při lupénce, ekzémech, lupech a dalších kožních onemocněních. Použití: Jemně aplikujte na čistou pokožku i několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.


 • Topvet Kostivalová mast, 50 ml
  Topvet Kostivalová mast, 50 ml

  Kořen kostivalu je bohatý na alantoin. Kostivalová mast má regenerační a hojivé účinky na podrážděnou kůži. Kořen kostivalu je mnoha..

  89.00 Kč
 • Topver tatranský gel 250 ml
  Topver tatranský gel 250 ml

  Tatranský bylinný gel - relaxační balzám - hřejivý. Masáž na kůži v oblasti svalů, kloubů a páteře.Masážní bylinná kompozice ve..

  129.00 Kč
 • Skořicový masážní gel 250 ml TOPVET
  Skořicový masážní gel 250 ml TOPVET

  Skořicová silice způsobuje lokální prohřátí pokožky, rozšíření cév a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Používá se..

  99.00 KčVybavení pro: Masážní přípravky V sekci kosmetika a zdraví | kosmetika je možné objevit topvet konopný gel, 250 ml!
© 2021 Kontakt