Topvet Levandule 100 Percent Silice 10 Ml

Topvet Levandule 100 percent silice 10 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kosmetika
Dodavatel:Topvet
Cena:119.00 Kč
Topvet Levandule 100 percent silice 10 ml 4,25 (85%) 21 hodnocení

Levandule - 100% siliceLavandula Angustifolia tiší bolesti hlavy při migrénách. S úspěchem se využívá při nespavosti. Urychluje hojení kožních buněk při spáleninách a drobných poraněních.  Kůži desinfikuje a regeneruje. Odpuzuje hmyz. V koupeli odstraňuje psychickou i fyzickou únavu. Používejte při svalových a revmatických potížích. Léčba vůní má bohatou a dlouhodobou tradici. Čich je první ze smyslů, které člověk po narození používá k seznámení s okolním prostředím. Vůně v nás spouští celou řadu emocionálních reakcí. Otisk vůní se ukládá do paměti pevněji než tvar nebo název rostliny. Využití silic v aromaterapii ke zmírnění potíží, ne však k léčbě závažných chorob. Olej je možno používat k inhalaci, koupeli, masáži, do aromalampy. Použití: bolest hlavy, migrény nespavost spáleniny, drobná poranění odpuzuje hmyz odstraňuje psychickou i fyzickou únavu svalová únava revmatismus Dávkování: Aplikujte pár kapek do aromalamp, přímo do koupele nebo do masážní emulze. TIP! Vyzkoušejte u neklidných nebo špatně usínajících dětí nakapat 2-3 kapky přímo do jejich pokoje. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku.


 • Topvet Manuka spray na plísně nohou 50 ml
  Topvet Manuka spray na plísně nohou 50 ml

  TOPVET Mycofoot spray - Balmín košťatý (Leptospermum scoparium J.R. Forst & G. Forst)Mycofoot spray velmi účinně hubí plísně,..

  169.00 Kč
 • Kneipp Balzám na rty Vanilka, 4,7 g
  Kneipp Balzám na rty Vanilka, 4,7 g

  Balzám na rty s exkluzivní vůní pravé vanilky je 100% přírodní a vhodný pro vegany. Má efekt postupného vstřebávání a dlouhodobý..

  159.00 Kč
 • Kneipp Sada olejů do koupele 6 ks, 20 ml
  Kneipp Sada olejů do koupele 6 ks, 20 ml

  Tato sada olejů do koupele pohladí na těle i na duši. Olej Hluboké uvolnění s obsahem santalového dřeva příjemné uvolní tělo i mysl,..

  269.00 Kč
 • Topvet Hřebíček 100 percent silice 10 ml
  Topvet Hřebíček 100 percent silice 10 ml

  Hřebíček - 100% siliceMístně v dutině ústní tlumí bolesti zubů, působí proti bakteriím na afty. Tato silice pomáhá proti plynatosti,..

  99.00 Kč
 • Topvet Hemoregen gel 50 ml
  Topvet Hemoregen gel 50 ml

  Hemoroidy jsou poměrně častý problém, který významně snižuje kvalitu života. Projevují se jako svědění, pálení, bolest a krvácení..

  149.00 Kč
 • Topvet arniková bylinná mast 50 ml
  Topvet arniková bylinná mast 50 ml

  Mast s arnikou je vhodná k péči o kůži u osob s otoky nohou při křečových žilách. Arnika horská je tradičně používána při..

  89.00 Kč
 • Topvet Jedle bělokorá 100 percent silice 10 ml
  Topvet Jedle bělokorá 100 percent silice 10 ml

  100% rostlinná silice z Jedle bělokoréNejstarší nálezy rodu jedlí nacházíme z oblasti severní Ameriky, ve střední Evropě je původní..

  119.00 Kč
 • Sérum na opary Biovitality Herpesol 8 ml
  Sérum na opary Biovitality Herpesol 8 ml

  Herpesol - Sérum na rty při oparech.Bylinný přípravek s vysokým obsahem rostlinných olejů a silic. Komplex antimikrobiálních látek..

  159.00 KčVybavení pro: Tělové krémy V sekci kosmetika a zdraví | kosmetika | tělová kosmetika je možné objevit topvet levandule 100 percent silice 10 ml!
© 2021 Kontakt